תפריט נגישות א+ א א-

מידע הצהרת נגישות
תצוגת צבעי האתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה סגור
טלפונים חשובים במרכז נשים ויולדות
טלפונים חשובים במרכז נשים ויולדות

סיפור הלידה של אושרת

שמי אושרת וילדתי את ילדי השני במרכז לידה טבעית.

אקדים ואומר לפני כשנתיים וחצי ילדתי את בתי הבכורה בשבוע 34 +5 בהפתעה גמורה ובשוק טוטאלי שאני אכן נמצאת בחדר לידה בעקבות ירידת מים. הלידה הייתה טבעית בבית חולים בלינסון. מהרגע שנכנסתי למחלקה עד שחרור בתי הייתה מאושפזת שבוע ימים במחלקת יילודים, הצוות במחלקה לא היה נגיש, חם, לא נתנו הסברים לגבי הליכים, הרגשתי עוד יולדת והיחס היה מחפיר בלשון המעטה.

כשנכנסתי להריון הנוכחי היה לי מאוד חשוב היחס כלפי היולדות וכלפי היילודים וכמובן אפס הפרדה לשמחתי הרבה הגעתי אליכם לתל השומר , וילדתי את בני כמו שציינתי במרכז לידה טבעית. מהרגע שהגעתי למיון עד הלידה בקושי עברו שלוש שעות, אולי אפילו פחות .קיבלו אותנו יחסית מהר במיון כי ראו שאני כבר כאובה עם צירים, מסתבר שהייתה פתיחה 5. ושאלו אותי אם ארצה אפידורל, סירבתי כי הלידה הראשונה הייתה טבעית וידעתי שאוכל גם הפעם לעשות זאת. חדר הלידה הטבעית היה פנוי ושאלו אם ארצה להיות בו וקפצתי על המציאה, רציתי להתנסות בחוויה המעצימה הזו וזו הייתה החלטה נכונה מבחינתי.

סיגל המיילדת המדהימה קיבלה אותנו, הייתה נעימה לאורך כל הדרך , ידעה להתעקש איתי בלחיצות ובתנוחות ונתנה לי הרגשה שהיא פה בשבילי, אפילו הגישה לי כוס תה אחרי הלידה, זה דבר כל כך קטן שעשה כל כך הרבה עבורי.

תודה על חוויה מעצימה, על צוות רופאים ואחיות במחלקה שהיו מדהימים אחד אחד, (מצטערת שאני לא זוכרת שמות) כל מי שנכנס לחדר הציג את עצמו בצורה נעימה ושאל איך אני מרגישה, אם יש שאלות, מה אפשר לעזור. היחס הזה עשה לי חוויה מתקנת ואני יודעת שבלידה הבאה בעתיד אני אגיע אליכם בזכות היחס, הצוות וכמובן אפס הפרדה.

אשריכם שאתם עושים עבודה נהדרת!
אז שוב תודה על הכל,
אושרת ששון שחם

 

לחצו כאן לקריאת סיפורי לידה נוספים

לחצו כאן לחזרה לדף הראשי של המרכז ללידה טבעית