תפריט נגישות א+ א א-

מידע הצהרת נגישות
תצוגת צבעי האתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה סגור
ניוזלטרים ליולדות
ניוזלטרים ליולדות
דלג לתוכן העמוד (מקש קיצור m) דלג לצור קשר (מקש קיצור 2) דלג למפת האתר (מקש קיצור 3)

דירוג פורבס 2018 קובע: רופאי הנשים הכי טובים בארץ – בשיבא


המרכז הרפואי שיבא הוא המרכז המוביל בארץ בתחום הגינקולוגיה, המיילדות והפריון, וזאת בפער גדול מול בתי החולים האחרים בישראל. כך עולה מהדירוג השנתי של הרופאים בישראל שמפרסם המגזין הכלכלי היוקרתי "פורבס" לשנת 2018. 

ברשימת הרופאים הנבחרים שפירסם המגזין, כ-40% מרופאי הנשים הטובים בארץ הם ממרכז נשים ויולדות בשיבא, תל השומר. רופאי שיבא מובילים הן בתחום המיילדות והפריון והן בתחום הגינקולוגיה.

זו השנה החמישית שהמגזין הכלכלי "פורבס" מפרסם דירוג יוקרתי ואובייקטיבי של הרופאים הטובים בישראל. הדירוג מתבסס על שיטה של סקירת עמיתים, שבה נאספות מדי שנה אלפי המלצות ממאות רופאים מומחים בארץ שנשאלים שאלה פשוטה: מיהם הרופאים הטובים ביותר בתחומך. כדי לשמור על אובייקטיביות ולמנוע שיקולים זרים, כל רופא התבקש להמליץ רק על רופאים ממוסדות רפואיים אחרים ומתת-התמחות שונה משלו.

התוצאות ממלאות אותנו גאווה רבה. רופאי שיבא מככבים בדירוג הכללי של הרופאים הטובים בארץ, ובמיוחד בדירוג של רופאי הנשים.

בתחום המיילדות והפריון: 40% מהרופאים שנבחרו לרשימה הנחשקת 14 רופאים  הם משיבא. בית החולים העומד במקום השני ברשימה הצליח להכניס אליה 4 רופאים בלבד,

בתחום הגינקולוגיה: 9 רופאים משיבא 37% מהרופאים שנבחרו. בתי החולים האחרים מיוצגים על ידי רופא אחד או שניים לכל היותר.

 

אם את מתלבטת איפה להיות מטופלת או איפה ללדת, נראה לנו שהתשובה ברורה. אנו גאים להציג את נבחרת הרופאים הגינקולוגים ורופאי מיילדות ופריון שלנו שזכו לתואר "הרופאים הטובים בישראל 2018":

כל הזכויות שמורות