תפריט נגישות


מידע הצהרת נגישות
תצוגת צבעי האתר (* בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה סגירה
image/svg+xml

שואלים את חביבה – ייעוץ אישי עם מיילדת

באיזה שבוע כדאי להתחיל קורס הכנה ללידה? האם ניתן לעבור לידה טבעית עם תאומים? למה כדאי לי להכין תוכנית לידה? מה ההבדל בין דולה למיילדת?

תקופת ההריון מעלה הרבה שאלות והתלבטויות. מצד אחד, את מוצפת במידע מספרי הריון, פורומים, פוסטים וסיפורים של חברות, את עוברת בדיקות וסקירות וייעוצים, ומצד שני – את זקוקה לעצה של איש מקצוע, לתשובה אישית ואיכותית, במהלך ההריון, לקראת הלידה ולאחר הלידה.


התייעצות עם מיילדת ללא תשלום

חביבה ארנון, מיילדת מוסמכת מנוסה ויועצת במועדון שיבא יולדות. אצל חביבה תמצאי אוזן קשבת לכל שאלה, בעיה ומצוקה.


איך פונים לחביבה?

  1. באתר: באמצעות טופס פנייה בעמוד זה. לחצי כאן לכניסה לטופס, או על הכפתור הירוק שבתחתית העמוד.
  2. בטלפון: 03-5305969
  3. בטלגרם: חפשו את הקבוצה @שיבא יולדות במנוע החיפוש באפליקציה (או הצטרפו באמצעות הלינק t.me/yoldot), בימי ראשון, בשעות 13:00-11:00 בלבד.

התשובות אינן ניתנות באופן מיידי, והייעוץ אינו מיועד לשאלות דחופות. שיחה עם חביבה אינה מהווה תחליף לבדיקה או להתייעצות עם רופא.


צפו בחביבה בראיון למיכל צפיר על אפשרויות הבחירה של היולדות בשיבא:הכירו את חביבה שלנו

חביבה ארנון היא מיילדת במרכז לנשים ויולדות משנת 1986, ובמהלך השנים עבדה במחלקת יונקים, במחלקה להריון בסיכון גבוה ובמרפאת נשים, אבל עיקר עבודתה הוא במערך חדרי הלידה.

במהלך השנים הייתה חביבה שותפה לתהליכים שנעשו לטובת הנשים והיולדות, ובמיוחד להרחבת יכולת הבחירה שלהן: אפס הפרדה, זכות הבחירה בידייך וניתוח קיסרי ידידותי.

חביבה: "אני מאמינה בזכות האישה ללדת איך שהיא רוצה, תוך הקפדה על בטיחות האמא והתינוק. כל אישה צריכה לקבל ליווי והדרכה לפני הלידה ובמהלכה, ואני מלמדת את הנשים לבטוח בגופן שיודע לעשות את העבודה, לזרום עם התהליך ולהיות פתוחות גם לשינויים בתרחיש המצופה".