תפריט נגישות א+ א א-

מידע הצהרת נגישות
תצוגת צבעי האתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה סגור

בית חדש ליולדות

חשבנו, השקענו, אבזרנו והקמנו את מתחם היולדות המפואר והמשוכלל בארץ. נשאר לך רק להגיע, להרגיע וללדת בכיף. וזה רק חלק מתנופת ההתחדשות ביולדות: חכי שתראי את הסוויטות החדשות במלונית

השבוע נפתח במרכז הרפואי שיבא השלב הראשון של מתחם היולדות המפואר והמשוכלל ביותר בארץ, הכולל חדר מיון, חדרי בדיקה, חדר לידה נוסף, חדרי זירוז וחדרי התאוששות לאחר לידה. בהמשך יהיו גם חדרי לידה חדשים ומחלקות יולדות חדשות. המתחם תוכנן ונבנה בסטנדרטים הגבוהים ביותר כדי להעניק ליולדת שירות איכותי ובטיחותי, תוך הקפדה על פרטיות ונוחות מרביים.

אנחנו מתייחסים לכל יולדת שמגיעה לשיבא כאישיות חשובה מאוד VIP. חוץ משטיח אדום (בחרנו צבעים אחרים) עשינו הכול כדי שתרגישי הכי בבית – הכי בטוחה, הכי רגועה והכי שמחה. עכשיו, לקראת סיום ההריון והלידה שלך, אנחנו דואגים לביטחון ולנוחות שלך עם רצף טיפולי ושירותי שמלווה אותך בכל שלב – לפני הלידה, במהלכה וגם אחריה.

 

מיון יולדותמיון יולדות. מרווח, נעים ומזמין

 

אז מה חדש ביולדות?
 

ברוכה הבאה: בהגיעך למיון יקדם אותך אזור המתנה מפואר, ממש כמו סלון ביתי, עם ספות שכיבה נוחות, כדורי פיזיו להרגעת הצירים, טלוויזיות (אם חייבים לצפות במונדיאל), מטבחון ושקעי הטענה לטלפונים. בעתיד נציע שם גם טיפולים ברפואה משלימה. מובילות השירות שלנו יקבלו את פנייך ויסייעו לך במידע ובהסברים.

מוכנה? בואי נבדוק. אנחנו ערוכים לקבל אותך עם מספר כפול של חדרי בדיקה אישים ומרווחים, המצוידים במוניטורים חדישים ומציעים מקום לבן/בת הזוג ושירותים צמודים.

את יכולה להרגיש בטוחה: ניטור מרכזי, שניתן לצפייה מכל מקום במחלקה, משגר לצוות התרעה במקרה שיש סימנים למצוקה של העובר. יש גם שירות אולטרסאונד, ובמידת הצורך הרופא יעשה שימוש במכשיר אולטרסאונד נייד ליד מיטת הבדיקה.

צריכה ללדת מיד? אנחנו ערוכים במיון עם חדר לידה חדש ומודרני ליולדת שמסיבות שונות לא מספיקה אפילו להגיע לחדר הלידה.

זקוקה לזירוז? עומדים לרשותך חדרים מיוחדים, מרווחים ונוחים המותאמים לשהייה שלך ושל בן/בת הזוג, לזירוז ולטיפולים דחופים. במקרה הצורך, ניתן גם ללדת בהם.

אחרי לידה? בשעתיים הראשונות אחרי לידה, יולדות זקוקות להשגחה צמודהבנינו במיוחד בשבילך חדרים פרטיים מרווחים, שיאפשרו לך לצאת מחדר הלידה אך עדיין להיות תחת השגחת מיילדת ולשהות בנוחות עם התינוק ב"אפס הפרדה" או בביות גמיש, לפי בחירתך.

החלטת להתפנק במלון יולדות? למי שבוחרת לאחר הלידה לעבור למלון יולדות שיבא בייבי, צפוי פינוק ששמור למלכות (נשים אחרי לידה) – סוויטות משופצות יוקרתיות עם עיצוב מודרני, סלון מרווח ומיטות מתכווננות. וגם: שירותי טיפוח חדשים שיגרמו לך להיראות כאילו הרגע חזרת מנופש - עיצוב שיער, צבע ופן, מניקור, פדיקור וסידור גבות.

שומרת מצוות? התאמנו את המתחם גם לך.

מנהל מרכז נשים ויולדות, פרופ' איל סיון: "המתחם שנבנה הוא חלק נוסף מהקמתו של מרכז לידה מתקדם אשר יכלול את השירותים והטכנולוגיות המשוכללים ביותר, וייתן מענה למקרים המורכבים ביותר ולמטופלות אשר נזקקות לידע המקצועי ולטיפול המסור של הצוות הרב-תחומי בשיבא".


יש לכן זמן עד הלידה? צפו במפגש מרגש בין יולדות למיילדות שיילדו אותן: