תפריט נגישות


מידע הצהרת נגישות
תצוגת צבעי האתר (* בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה סגירה
image/svg+xml

חדרי לידה

מנהלת חדרי לידה: ד"ר אורית מורן

אח אחראי מערך חדרי לידה: משה יוסף-ברין

סגניות אח ראשי: רחל פייט, אורלי בן-גדליה


יצירת קשר:

טלפון: 03-5302777

פקס: 03-5303944

מיקום:

אגף נשים ויולדות, קומת כניסה

מפת הגעה לשיבא

Waze

חדרי הלידה מהווים את לב ליבו של אגף נשים ויולדות ע"ש יוסף בוכמן. משימתנו המשותפת היא לידה בטוחה, חוויתית ונעימה ככל האפשר ליולדת ולמשפחתה. על מנת לעמוד במשימה חשובה זו נמצא בחדר לידה צוות מקצועי מיומן ומנוסה בכל עת.

כאחת המחלקות המובילות אנו גאים בעובדה כי מספר הלידות בחדר הלידה של מחלקתנו הוא הגבוה ביותר במרכז הארץ. אנו רואים בכך הבעת אמון של ציבור היולדות בנו וביטוי למסורת של מצוינות ולשאיפה המתמדת לשיפור השירות המאפיינים את מחלקתנו. אנו עושים כל מאמץ על מנת להמשיך ולשפר את השירות ליולדות על ידי התמקצעות הצוות המטפל, השקעה בתשתית והחדרת טכנולוגיות חדשות.


חדר לידה בשיבאחדר לידה בשיבא. בטוח, חווייתי, נעים


בחדר לידה אנו מתייחסים לכל יולדת באופן ייחודי. מטרתנו היא, בראש ובראשונה, מתן טיפול מקצועי ליולדת למשפחתה ולילוד שבדרך. אנו מודעים לגישות שונות ולצרכים הייחודיים של כל יולדת. אנו מנסים לאפשר לכל יולדת להגשים את חלומותיה לגבי אופן הלידה, כל זאת תוך טיפול מקצועי ומיומן. אנו שמים דגש על יחס אנושי חם ואדיב, המקנה ליולדת תחושת ביטחון, שלווה ונינוחות.


אנחנו לא סתם אומרים. צפו במפגש מרגש בין יולדות למיילדות שיילדו אותן, ותבינו:

 


בחדרי הלידה החדישים במחלקתנו, הושקעה מחשבה רבה, על מנת לעצבם כך שתתאפשר לך ולמלווה שלך שהות נעימה ככל האפשר. כל אחד מחדרי הלידה מצויד, מאובזר וערוך לכל סוג של לידה. לרשות המלווה עומדת כורסא המאפשרת מנוחה. בכל חדר ישנם מקלחת ושירותים. אנו מאפשרים לכל יולדת נוכחות שני מלווים לפי רצונה.

שלומם ובריאותם של האם והעובר נמצאים בראש מעינינו. בכל חדר ישנו מוניטור עוברי משוכלל בעזרתו מנוטר הדופק העוברי (שהוא מדד חשוב ביותר, אם כי לא היחיד לבריאות העובר). מוניטור זה מוצג לא רק בחדרך אלא גם בחדרים הסמוכים לחדרך (באופן אנונימי כמובן, אין כל נתון מזהה אודותיך למעט מספר החדר). בנוסף מופיע הרישום העוברי גם בצג מרכזי, כך שבכל רגע נתון עוקב הצוות אחר המוניטור ויכול להגיב תוך זמן קצר.

היולדת יכולה לבחור בתנוחות לידה שונות ובמשככי כאבים מסוגים שונים לפי העדפותיה: עידוד לתנועתיות, שימוש בכדורי גומי (פיזיו), מקלחות וג'קוזי, פטידין (טשטוש) תוך ורידי או אפידורל. בכל אחת מהאפשרויות הדגש הוא על טיפול רפואי מקצועי, כשהמטרה היא לידה מוצלחת ובטוחה.

חיפוש